S lesem

Zde se utiší mysl a probouzí duše. 

Les – jistě není potřeba popisovat, jak se v něm cítíme. Intuitivně to vnímáme všichni, že jsme součástí přírody a celku.
V dnešní uspěchané době na to mnohdy zapomínáme, ale uvnitř nás je to neměnné.

Les –  je úžasný uzdravující systém. Je mnohem více, než co vidíme. Stromy představují unikátní přírodní zdroj energie s příznivými účinky na duševní i tělesné zdraví člověka. Stromy spolu komunikují skrze systémy na obrovské vzdálenosti. Jsou mnohem moudřejší, než je pouhým okem viditelné.

Jsou to dokonalé energetické lázně – můj druhý obývák. Vždy jsem měla souznění s přírodou a přírodními národy, které vnímají její spojení s námi, skrze cykly a rytmy, nic není oddělené. 

Dvě cesty se rozcházely v lese a já – vydal jsem se po té méně vyšlapané. A takto lze tvořit rozdíly i v našich životech.

S Lesem – je další cesta, kterou spolu můžeme prožít. Sdílíme i slovem, ale na tomto místě je to spíš taková vnitřní rozprava. Spojení se s hlubší rovinou sebe sama, kde společně putujeme krajinou a necháváme myšlenky jen plout.      

Na místě, kde nám bude dobře, můžeme usednout, dát dobrý čaj z termosky a nechat slova plynout, naslouchat, uvolnit se, sdílet. Nebo jen spočinout v meditaci a být v přítomnosti s dechem.

V teplejším období to pak může být putování i s přespáním v lese. Ve skupině lidí, která se vždy intuitivně sejde. Posedíme u ohně a pak se ponoříme hlouběji do lesa, zavěsíme Hamaky, vše kolem nás se utiší a my s ním. Dochází tak k silnému propojení, souznění. A právě v tomto tichu můžeme uslyšet sami sebe.

Každým putováním přírodou dostanete více, než hledáte.