Domov s příběhem

Stejně jako tvoříme svůj vnitřní svět, tvoříme i prostor kolem nás. Vše je energie, vše proudí. I když jí okem nevidíme, je to něco, co intuitivně cítíme všichni.

Místo, ve kterém žijeme, má na nás velký vliv. Vytvořit prostor, který je s vámi v souladu, má někdy téměř hojivou moc.

Příroda je pro mě velkou inspirací, v jaké harmonii tvoří. I v interiéru se dají použít podobné mechanismy. Nastavit – odlehčit prostor tak, aby energie správně proudila. Neměl by být přetížený, abyste se uvnitř cítili klidní.

Vytvořit barevnou rovnováhu (barvy mají svou vibraci, která nás ovlivňuje), sladit materiály, staršímu nábytku můžeme vdechnout nový život.
Vhodné rozmístění, dostatek zeleně, posilující předměty, mandaly nebo krystaly mají v interiéru velmi pozitivní význam.

Takto se dá pracovat s již stávajícím interiérem, kdy nemusí docházet k velkým změnám. Pomocí přenastavení pocítíte, že prostor bude více v harmonii.

Tím, že pracuji i v jiné oblasti s lidmi na hlubších vnitřních rovinách, používám to i při tvoření vašeho domova. Nacítit se na energie člověka, co ho v životě utváří, obklopuje. Co podpořit, co zeslabit. Samozřejmě vždy v souladu s tím, co s vámi rezonuje.

Zvuk je tvořen energetickými vibracemi. Pročišťuje všechny molekuly v prostoru a funguje jako detoxikační prostředek.

Stejně jako v běžném životě jsme všichni mezi sebou neustále energeticky ve spojení. Je potřeba si svojí energii chránit a umět s ní pracovat.

Prostor má tento otisk také a je dobré ho čistit.
Obzvlášť v původních stavbách, které v sobě už nesou nějakou historii a mají svůj příběh.

K čištění prostoru používám vibrační nástroje (Tibetské mísy, Tibetské Tingši, křišťálovou pyramidu) a další techniky.

Zvuk je silné vlnění, které rozruší a uvolní energetické stopy. Čištění prostoru je v určitých směrech i očistou naší vnitřní.

Lze vytvořit prostor i úplně nový. K návrhu přistupuji jako k tvořivému procesu, kde se snažím, aby prostor odrážel vaší jedinečnost.

Ráda spolupracuji s lidmi, kteří tvoří svojí myšlenku skrze ruce v různých oborech. Vznikne tak předmět jen pro vás.                 

I domov může být léčivý a vyprávět váš osobitý příběh.